Średnia ocena
4.94/5 ★★★★★

Profesjonalna akumulatorowa elektryczna piła łańcuchowa

Piła łańcuchowa jest idealna do cięcia drewna, szlifowania drzew i prac ogrodowych.

Oferta tygodnia

Uwaga! Oferta specjalna za 319 zł z darmową wysyłką 24/48H i płatnością za pobraniem jest ograniczona.

OSTRZEŻENIE! Produkt należy zmontować przed użyciem

przy zaledwie 319 zł

zamiast 640 zł

WAŻNA INFORMACJA

Ze względu na wysoki popyt, kończą nam się zapasy tego produktu, zalecamy złożenie zamówienia już teraz!

EKSKLUZYWNA OFERTA 50% ZNIŻKI

Wciąż dostępnych jest 10 jednostek

Drążek teleskopowy

Jeśli napotkasz trudno dostępną gałąź, ale ze względów bezpieczeństwa nie chcesz ryzykować wchodzenia na drabinę, rozważ tę bezszczotkową piłę do gałęzi.

Drążek teleskopowy rozciąga się od 4,8 do 9,2 stopy i może osiągnąć wysokość 15,2 stopy (przy założeniu, że osoba o wzroście 6 stóp trzyma drążek prosto pod kątem 60° do podłoża, na wysokości ramion).

Tyczka teleskopowa umożliwia regulację odległości cięcia w dowolnym momencie.

Wypełnij poniższy formularz i złóż zamówienie.

Połączenie akumulatorowego drążka teleskopowego i 8-calowej pilarki łańcuchowej

Firma zmodernizowała 8-calową bezszczotkową pilarkę łańcuchową, aby zaspokoić potrzeby użytkowników w zakresie użytkowania w różnych środowiskach.

Ta pilarka łańcuchowa może być używana razem z wysokim drążkiem, dzięki czemu może być używana zarówno samodzielnie do cięcia niższych gałęzi, jak i do cięcia wyższych drzew.

Nie jest już konieczne wspinanie się wysoko przy pomocy niestabilnych drabin w celu wykonania tych prac.

Wydajny silnik bezszczotkowy i zabezpieczenia

Jeśli wybierzesz naszą bezszczotkową pilarkę łańcuchową. W porównaniu z innymi pilarkami łańcuchowymi z silnikami szczotkowymi z czystej miedzi, nasza odnowiona pilarka łańcuchowa działa o 360% dłużej, zapewnia o 85% większą moc i działa o 230% wydajniej.

Nasze piły łańcuchowe są bezpieczniejsze w użyciu i można je uruchomić tylko po naciśnięciu blokady bezpieczeństwa i spustu. Ekonomiczna pilarka słupowa jest idealna do szybkich, ale trudnych prac.

Odnowienie układu smarowania

Pilarka słupowa została wyposażona w nowy system wykrywania poziomu smarowania, który znacznie wydłuża żywotność piły akumulatorowej.

System utrzymuje łańcuch idealnie nasmarowany i utrzymuje prędkość 25 stóp/s, zapewniając płynniejsze i bardziej wydajne cięcie przy każdym użyciu.

Wystarczy wlać smar do zbiornika i można swobodnie kontrolować ilość oleju do smarowania łańcucha.

OFERTA STARTOWA

DZISIAJ -50% ZNIŻKI

Oryginalna cena

640 zł

Zastosowany rabat

-50%

Odbiór na:

319 zł

Pozostałe zamówienia rabatowe: 10

PONAD 8 657 ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

"FANTASTYCZNY PRODUKT

Claudio I. – Terni

4.7/5

“Ten produkt jest naprawdę fantastyczny, bardzo pomaga mi w przycinaniu drzew w moim ogrodzie. Wcześniej przy użyciu zwykłego sekatora było to bardzo męczące, a dodatkowo przycinanie wszystkich drzew zajmowało mi wiele godzin. Teraz dzięki temu fantastycznemu narzędziu mogę to zrobić w czasie o połowę krótszym. Jestem naprawdę zadowolony, to świetny zakup, a dwie baterie oznaczają, że można go używać przez długi czas, a materiały użyte do jego produkcji są doskonałe.

"CICHA MOC

Tonio S. – Aosta

4.8/5

“Kupiłem to narzędzie jako prezent dla mojego ojca, który uwielbia ogrodnictwo, był naprawdę bardzo zadowolony. Jest lekkie w trzymaniu, ale jednocześnie trwałe i dobrze zbudowane. Ma zabezpieczenia, aby uniknąć obrażeń, już przycinał nim rośliny i powiedział mi, że bateria wystarcza na długi czas. W pudełku znajdują się rękawiczki, dwie baterie, więc jest to świetne rozwiązanie, jeśli nie masz możliwości natychmiastowego naładowania, jest też zapasowe ostrze i łańcuch. Muszę powiedzieć, że stosunek ceny do jakości jest naprawdę dobry! Być może pytanie do sprzedawcy, gdzie można kupić inne zapasowe łańcuchy (ostrze)? Niestety nie znalazłem odpowiedzi w instrukcji! Doskonały produkt! Zasługuje na to!”

ZAMAWIANIE TERAZ JEST SZYBKIE I ŁATWE

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAMÓWIENIA

Ta strona nie jest częścią serwisu Facebook ani Facebook Inc. Ponadto, ta strona NIE jest w żaden sposób wspierana przez Facebook. FACEBOOK jest znakiem towarowym firmy FACEBOOK, Inc. Ta strona nie jest częścią witryny Facebook ani Facebook Inc. Ponadto ta strona NIE jest w żaden sposób wspierana przez Facebook. FACEBOOK jest znakiem towarowym firmy FACEBOOK, Inc. Zdjęcia produktów na tej stronie sprzedaży służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Dlatego otrzymany produkt i wszelkie prezenty mogą się różnić w zależności od dostępności zapasów. Ta strona zawiera markowe produkty, które mają wszystkie niezbędne pozwolenia na wykorzystanie do celów promocyjnych. Ta strona promuje produkty sprzedawane za pośrednictwem systemu partnerskiego, a produkty na tej stronie są promowane przez naszą stronę w zamian za prowizję.

©2023 Offerta Oggi Shock. Tutti i diritti riservati.